Doradzimy odpowiednie rozwiązania

O firmie Pestan

KIM JESTEŚMY?

Prywatna firma Peštan jest liderem na Bałkanach w produkcji i dystrybucji produktów i rozwiązań z polimerów. Firma powstała w 1989 roku i zajmuje się produkcją odpływów łazienkowych. Z biegiem czasu wprowadziliśmy nowe materiały (polipropylen i PVC) oraz poszerzyliśmy asortyment. Dziś w naszej ofercie można znaleźć ponad 8500 produktów, podzielonych na cztery kategorie: Peštan działa w ponad 80 krajach na całym świecie poprzez globalną sieć agentów i dystrybutorów. Firma zorientowana głównie na eksport jest obecna na rynkach Europy, Rosji, Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, Ameryki Łacińskiej i Stanów Zjednoczonych.

 

Całość produkcji dostosowana jest do standardów europejskich i potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami jakości produktów: IGH, Bulgarkontrola, INSTA-CERT DANCERT, MPA, DVGW, ITC, EBETAM, EMI, GOST, ICC, IAMPO, KIWA, SKZ, SPSC, VUPS , VUSAPL, BENOR, BELNIIS, HESSEL, TZW, FRAUNHOFER, CSI, MIRTEC, certyfikaty procesu jakości  ISO 9001 , ISO 14001 , ISO 45001 ,   ISO 50001 , certyfikat bezpieczeństwa informacji ISO 27001 .

W celu maksymalnego zaspokojenia potrzeb klientów Spółka stale unowocześnia i doskonali personel oraz sprzęt. Od 2009 roku Spółka wprowadziła moduły SAP ERP MM, SD, PP, FI CO, a od 2012 roku rozszerzyła funkcjonalność i dołączyła WMS. Wprowadzenie systemu WCM i WMS zwiększyło efektywność, przyczyniło się do alokacji kosztów i profesjonalnego utrzymania.

Rozwiązania, które Peštan posiada w swoim portfolio sprzedażowym, zaangażowanie pracowników i ciągłe innowacje przyczyniają się do ogólnego zadowolenia klientów. Bezpieczeństwo naszych dostawców i lojalność klientów gwarantuje prestiżowy znak jakości operacji finansowych AAA,  przyznawany przez Bisnode.